Prawo do odstąpienia od umowy

Masz 14 dni na skorzystanie z prawa do odstąpienia od umowy zawartej na
odległość (zwrot towaru bez podania przyczyny) !

 

W naszym sklepie znajdują się tylko produkty najwyższej jakości. Dlatego jesteśmy przekonani, że będzą Państwo zawsze zadowoleni z zakupu. 
Jeżeli jednak produkt minie się z oczekiwaniami, możesz nam go zwrócić bez najmniejszych problemów.

Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej.
Oświadczenie o odstąpieniu może zostać złożone na piśmie i wysłane pod adres: KOSZE.PL S.C. 97-300 Piotrków Tryb. ul. Wojska Polskiego 193 lub e-mailem pod adres: biuro@e-kosze.pl

Termin:
Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 14 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni licząc od dnia, w którym nastąpiło odstąpienie od umowy. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: KOSZE.PL S.C. 97-300 Piotrkó Tryb., ul.Wojska Polskiego 193. Koszty zwrotnego dostarczenia towaru obciążają konsumenta, o ile odstąpienie nie zostało wywołane faktem choćby przejściowej niemożności spełnienia przez KOSZE.PL S.C. świadczenia o właściwościach zamówionych przez konsumenta.

Koszt dostarczenia do KOSZE.PL zwracanego produktu pokrywa kupujący. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

Jeżeli zamówienie składało się z kilku produktów, istnieje możliwość zwrotu tylko wybranych przedmiotów.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta:
e-mail: biuro@e-kosze.pl
tel.: 44 6462161 (koszt połączenia wg. stawek operatora)
 
Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości.